OBJEDNÁVKY POSIELAJTE NA

 office@paris.sk
 

ALEBO VOLAJTE

+421 944 280 510

PREDAJ UV-C GERMICÍDNYCH SVIETIDIEL, NA DEZINFEKCIU PRACOVNÝCH, AJ DOMÁCICH PRIESTOROV

SÚ ÚČINNÉ PROTI PLESNIAM, BAKTÉRIAM A VÍRUSOM ( VRÁTANE COVID-19 )

Lmpa pod kuchynskú linku, alebo na WC, vhodná na sterilizáciu nákupu, toaliet v reštauráciách, hoteloch, penziónoch a pod., bez prítomnosti ľudí.

Cena: 38€

Stolná lmpa, vhodná na sterilizáciu pracovného stola, oblečenia a pod., bez prítomnosti ľudí.

Cena: 45€

1111_bl.JPG Stolne_svietidlo_biele.JPG

30W gemicídny žiarič nástenný, vhodný na dezinfekciu kancelárie, izieb a pod., bez prítomnosti ľudí.

Cena: 120€

30W gemicídny žiarič závesný, vhodný na dezinfekciu kancelárie, obchodných priestorov a pod., bez prítomností ľudí.

Cena: 140€

Modus_SB130.JPG Anaconda_55W.jpeg

38W gemicídny žiarič, vhodný na dezinfekciu vzduchu v kanceláriách, ordináciách, lekárňach, obchodných priestorioch a pod., za prítomností ľudí.

Cena: 349€

38W gemicídny žiarič stojanový, vhodný na dezinfekciu vzduchu v kanceláriách, ordináciách, lekárňach, obchodných priestorioch a pod., za prítomností ľudí.

Cena: 419€

PMX2A-BL_prod_03.jpg PMX-KS01_prod_02.jpg

Pri návšteve vonkajšieho prostredia, obchodov, čakární, autobusov atď. hrozí riziko zachytenia vírusu na vašom oblečení. Vírus pretrváva na rôznych povrchoch niekoľko desiatok hodín. Germicídny žiarič vírusy úspešne likviduje. Odporúčame oblečenie, aj celý nákup zložiť do samostanej miestnosti čo najbližšie k žiariču (alebo bežná skriňa) kde máte možnosť zapnúť uvedený žiarič.

Germicídny žiarič je vysoko účinná, ekonomická a ekologická sterilizácia vzduchu a plôch ultrafialovým žiarením UV C 253,7 nm. Používa sa na dezinfekciu vody, vzduchu a povrchov v nemocniciach, v laboratóriach, vo farmaceutickom priemysle atď. Žiarenie preniká hlboko do tkaniva a spôsobuje narušenie bunkových štruktúr. V mnohých priestoroch sa nachádza vzduch a predmety kontaminované baktériami, vírusmi popr. plesňami, ktoré u človeka vyvolávajú rôzne ochorenia. Napr. jedno kýchnutie môže rozptýliť do vzduchu 100 000 kvapiek s choroboplodnými zárodkami až do vzdialenosti 10 metrov. Tieto mikroorganizmy potom prežívajú v rôznych podmienkach nášho prostredia a jednoducho sa prenášajú z jednej osoby na druhú.“ Odstránenie tohto problému je možné použitím germicídneho žiariča. Tento prístroj je určený na likvidovanie mikróbov, baktérií a vírusov vo vzduchu, alebo na rôznych povrchoch (koberce, stoly, vyšetrovacie kreslá, vyšetrovacie pomôcky), teda všade kde je potrebná rýchla a efektívna dezinfekcia vzduchu).

Dôležité upozornenie !!! : Žiarenie preniká hlboko do tkaniva a spôsobuje narušenie bunkových štruktúr. Je veľmi nebezpečné pre živé organizmy a je dokázané, že je karcinogénne a vyvoláva nádorové ochorenia. Preto je dôležité aby sa v dosahu žiarenia nezdržiavali žiadne osoby, alebo iné živé organizmy !!!


Obľúbené produkty

Obľúbené odkazy