Philips Hue je veľmi jednoduché nastaviť a ovládať. Všetko čo potrebujete je Starter Kit alebo samostatný Bridge a Philips Hue aplikáciu na svojom smartfóne. Ak ich máte, môžete začať. Poďme na to!

Bridge je srdcom Philips Hue systému, ktorý spája vaše chytré zariadenie sa svetlami Philips Hue. Na jeden Bridge môžete pripojiť až 50 Philips Hue svetiel a príslušenstva. Vďaka spojeniu cez Wi-Fi router budete prepojený s celým svetom. To vám umožní ovládať svetla, aj keď ste mimo domova. 

Philips HUE Bridge

Philips Hue Starter kit

Starter kit sa skladá z bridge a dvoch alebo troch žiaroviek. Môžete si stiahnuť aplikáciu do mobilu s iOS alebo Androidom. Teraz máš v rukách všetko, čo potrebuješ pre dobrodružstvo s Philips Hue.

Hue Biele a farebné svetlo

pätica E27

Hue Biela WW+CW

pätica E27

Hue Biele a farebné svetlo

pätica GU10

  • Kompatibilné s technológiou Apple HomeKit

Kompatibilné s technológiou Apple HomeKit
  • Štartovacia sada Philips Hue White starter kit je kompatibilná s technológiou Apple HomeKit. Požiadajte funkciu Siri, aby zapla alebo stlmila vaše svetlá, prípadne vyvolala predvoľby bez toho, aby ste sa dotkli akéhokoľvek tlačidla. Prostredníctvom aplikácií tretích strán môžete dokonca prepojiť svoje svetlá s inými zariadeniami s podporou technológie Apple HomeKit.


Obľúbené produkty

Obľúbené odkazy