OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

OBJEDNÁVKY POSIELAJTE NA

 office@paris.sk
 

ALEBO VOLAJTE

+421 944 280 510

PREDAJ UV-C GERMICÍDNYCH SVIETIDIEL, NA DEZINFEKCIU PRACOVNÝCH, AJ DOMÁCICH PRIESTOROV

SÚ ÚČINNÉ PROTI PLESNIAM, BAKTÉRIAM A VÍRUSOM ( VRÁTANE COVID-19 )

Stolná lmpa, vhodná na sterilizáciu pracovného stola, oblečenia a pod., bez prítomnosti ľudí.

Cena: 45€

30W gemicídny žiarič, vhodný na dezinfekciu kancelárie, izieb a pod., bez prítomnosti ľudí.

Cena: 120€

Modus_SB130.JPG

30W gemicídny žiarič, vhodný na dezinfekciu kancelárie, obchodných priestorov a pod., bez prítomností ľudí.

Cena: 140€

30W germicídny žiarič, vhodný do kancelárií, ordinácií a spoločenských priestorov, bez prítomnosti ľudí.

Cena: 180€

Germicidne_stojanove.jpeg

Pri návšteve vonkajšieho prostredia, obchodov, čakární, autobusov atď. hrozí riziko zachytenia vírusu na vašom oblečení. Vírus pretrváva na rôznych povrchoch niekoľko desiatok hodín. Germicídny žiarič vírusy úspešne likviduje. Odporúčame oblečenie, aj celý nákup zložiť do samostanej miestnosti čo najbližšie k žiariču (alebo bežná skriňa) kde máte možnosť zapnúť uvedený žiarič.

Germicídny žiarič je vysoko účinná, ekonomická a ekologická sterilizácia vzduchu a plôch ultrafialovým žiarením UV C 253,7 nm. Používa sa na dezinfekciu vody, vzduchu a povrchov v nemocniciach, v laboratóriach, vo farmaceutickom priemysle atď. Žiarenie preniká hlboko do tkaniva a spôsobuje narušenie bunkových štruktúr. V mnohých priestoroch sa nachádza vzduch a predmety kontaminované baktériami, vírusmi popr. plesňami, ktoré u človeka vyvolávajú rôzne ochorenia. Napr. jedno kýchnutie môže rozptýliť do vzduchu 100 000 kvapiek s choroboplodnými zárodkami až do vzdialenosti 10 metrov. Tieto mikroorganizmy potom prežívajú v rôznych podmienkach nášho prostredia a jednoducho sa prenášajú z jednej osoby na druhú.“ Odstránenie tohto problému je možné použitím germicídneho žiariča. Tento prístroj je určený na likvidovanie mikróbov, baktérií a vírusov vo vzduchu, alebo na rôznych povrchoch (koberce, stoly, vyšetrovacie kreslá, vyšetrovacie pomôcky), teda všade kde je potrebná rýchla a efektívna dezinfekcia vzduchu).

Dôležité upozornenie !!! : Žiarenie preniká hlboko do tkaniva a spôsobuje narušenie bunkových štruktúr. Je veľmi nebezpečné pre živé organizmy a je dokázané, že je karcinogénne a vyvoláva nádorové ochorenia. Preto je dôležité aby sa v dosahu žiarenia nezdržiavali žiadne osoby, alebo iné živé organizmy !!!


TOP produkty

Obľúbené odkazy